Tieto stránky sú optimalizované pre prehliadač Internet Explorer                 AUDIO
   
   Úvod
   Prednášky
   Kontakt

 oznam
posledná zmena
1.4.2015

 

 

Prednášky 2014

Literatúra

Detoxikáciou ku zdraviu

 

Ponukový list 2017

Životosprávou ku zdraviu (2017)   (NOVINKA)  96 str. A5, 2,70 €

1.časť: Zborník prednášok obsahuje prednášky MUDr.Fulovej, Ing.Kleňovej, MUDr.Krausa, PhDr.Krausovej, MUDr.Mateja, Ing.Pížla, MUDr.Škereňa a prof.Ing.Zachara, 2.časť obsahuje niekoľko Vašich príbehov v ktorých píšete o tom, čo sa Vám podarilo zmenou životosprávy a v 3.časti je pokračovanie receptov zdravej výživy.

Starajme sa o svoje zdravie! (2016)   96 str. A5, 2,70 €

1.časť: Zborník prednášok obsahuje prednášky MUDr.Bušovej, Mgr.Červenáka, MUDr.Farského, MUDr.Fu-lovej, Ing.Kleňovej, MUDr.Košlíka, MUDr.Krausa, PhDr.Krausovej, Mgr.Mazúra, Ing.Pížla a MUDr.Škereňa, 2.časť obsahuje niekoľko Vašich príbehov v ktorých píšete o tom, čo sa Vám podarilo zmenou životosprávy a v 3.časti je pokračovanie receptov zdravej výživy. Zborník bol vydaný pri príležitosti XXV.LS.

Detoxikáciou ku zdraviu (2014)    72 str. A5, 2,70 € VYPREDANÉ! (odporúčame DVD XXIII.LS)

1.časť: Zborník prednášok obsahuje prednášky MUDr.Fulovej, Ing. Kleňovej, PhDr.Krausovej a Ing.Pížla z  XXIII. letného stretnutia, 2.časť obsahuje niekoľko Vašich príbehov v ktorých píšete o tom, čo sa Vám podarilo zmenou životosprávy a v 3.časti je pokračovanie receptov zdravej výživy.

Schudnime navždy! (2013)   76 str. A5, 2,70 € VYPREDANÉ! (odporúčame DVD XXII.LS)

1.časť: Zborník prednášok obsahuje prednášky MUDr.Fulovej, Ing. Kleňovej, Ing.Pížla a MUDr.Škereňa z  XXII. letného stretnutia a tiež vybrané prednášky z tohtoročných detoxikačných pobytov, 2.časť obsahuje niekoľko Vašich príbehov v ktorých píšete o tom, čo sa Vám podarilo zmenou životosprávy a v 3.časti je pokračovanie receptov zdravej výživy.

Potrava, pohyb, psychika (2012)      80 str. A5, 2,70 € VYPREDANÉ! (odporúčame DVD XXI.LS)

1.časť: Zborník prednášok obsahuje prednášky Mgr.Červeňáka, dr.Fulovej, dr.Krausa, dr.Krausovej, Ing. Kleňovej, Ing.Pížla, dr.Škereňa z  XXI. letného stretnutia. 2.časť obsahuje otázky a odpovede z Vašich mailov a z poradne Školy verejného zdravia a v 3.časti je pokračovanie receptov zdravej výživy.

Obezita (2011)     80 str. A5, 2,70 € VYPREDANÉ! (odporúčame DVD XX.LS)

1.časť: Zborník prednášok obsahuje prednášky Mgr.Červeňáka, dr.Delinčáka, dr.Fulovej, Ing. Kleňovej, Mgr. Mazúra, Ing.Pížla, dr.Škereňa z  XX. letného stretnutia. 2.časť obsahuje otázky a odpovede z diskusných večerov a z poradne Školy verejného zdravia a v 3.časti je pokračovanie receptov zdravej výživy.
Publikácia obsahuje aj výpovede účastníkov detoxikačných pobytov.

Výživou proti rakovine (2010)    84 str. A5, 2,70 €   VYPREDANÉ! (odporúčame DVD XIX.LS)

1.časť: Zborník prednášok obsahuje prednášky dr.Fulovej, Ing. Kleňovej, dr. Krausa, Ing.Pížla, dr.Škereňa z  XIX. letného stretnutia. 2.časť obsahuje otázky a odpovede z diskusných večerov a z poradne Školy verejného zdravia a v 3.časti je pokračovanie receptov zdravej výživy. Publikácia obsahuje aj výpovede účastníkov detoxikačných pobytov.

Detoxikácia (2009)    80 str. A5, 2,60 €   VYPREDANÉ! (odporúčame DVD XVIII.LS)

1.časť: Zborník prednášok obsahuje prednášky dr.Fulovej, Ing. Kleňovej, dr. Krausa, Ing.Pížla, dr.Škereňa z  XVIII. letného stretnutia. 2.časť obsahuje otázky a odpovede z diskusných večerov a z poradne Školy verejného zdravia a v 3.časti je pokračovanie receptov zdravej výživy. Publikácia obsahuje aj výpovede účastníkov detoxikačných pobytov.

Detoxikácia - cesta ku zdraviu (2008)    92 str. A5, 2,70 € VYPREDANÉ! (odporúčame CD XVII.LS)

1.časť: Zborník prednášok obsahuje prednášky dr. Dellinčákovej, dr.Delinčáka, dr.Fulovej, Ing. Kleňovej, dr. Krausa, Mgr.Mazúra, Ing.Pížla, dr.Škereňa a ďalších zo  XVII. letného stretnutia. 2.časť obsahuje otázky a odpovede z diskusných večerov a z poradne Školy verejného zdravia a v 3.časti je pokračovanie receptov zdravej výživy. Publikácia obsahuje aj výpovede účastníkov detoxikačných pobytov.


Naše kĺby, naše kosti (2007)    100 str. A5, 2,70 € VYPREDANÉ! (odporúčame CD XVI.LS)

1.časť: Zborník prednášok obsahuje prednášky dr. Dellinčákovej, dr.Delinčáka, dr.Fulovej, Ing. Kleňovej, dr.Krausovej, dr. Krausa, MUDr. Mateja, dr.Sabolovej, dr.Škereňa, prof.Ing.Zachara a ďalších zo  XVI. let-ného stretnutia. 2.časť obsahuje otázky a odpovede z diskusných večerov a z poradne Školy verejného zdravia a v 3.časti je pokračovanie receptov zdravej výživy.


Voľné radikály a antioxidanty - hrozba a ochrana (2006)    92 str. A5, 2,50 € VYPREDANÉ!                                                                                                                         (odporúčame CD XV.LS)

1.časť: Zborník prednášok obsahuje prednášky dr. Dellinčáka, dr.Fulovej, Ing. Kleňovej, dr.Krausa, Mgr.Mazúra, Ing. Pížla, dr.Sabolovej, dr.Škereňa, Ing.Tomalu a ďalších z  XV. letného stretnutia. 2.časť obsahuje otázky a odpovede z diskusných večerov a z poradne Školy verejného zdravia a v 3.časti je pokračovanie receptov zdravej výživy.


Energia - základ života (2005)    100 str. A5, 2,50 €    VYPREDANÉ! (odporúčame CD XIV.LS)

1.časť: Zborník prednášok obsahuje prednášky dr. Dellinčáka, dr. Farského, dr.Fulovej, dr.Krausa, Mgr.Mazúra, dr.Sabolovej, dr.Škereňa, Ing.Tomalu a ďalších zo  XIV. letného stretnutia. 2.časť obsahuje otázky a odpovede z diskusných večerov a z poradne Školy verejného zdravia a v 3.časti je pokračovanie receptov zdravej výživy.

Ako a prečo starneme    (2004) A5, 96 str. 2,50 €   VYPREDANÉ! (odporúčame CD XIII.LS)

1.časť: Zborník prednášok obsahuje prednášky dr.Fulovej, Mgr.Kleňovej, dr.Košlíka, dr.Krausovej, Mgr.Mazúra, dr.Sabolovej, dr.Škereňa, Ing.Tomalu a ďalších z  XIII. letného stretnutia. 2.časť obsahuje otázky a odpovede z diskusných večerov a z poradne Školy verejného zdravia a v 3.časti je pokračovanie receptov zdravej výživy.


Aká bude cena zdravia (2003)    A5, 92 str. 2,50 € VYPREDANÉ! (odporúčame CD XII.LS)

1.časť: Zborník prednášok obsahuje prednášky dr.Bušovej, dr.Fulovej, dr.Gvozdjakovej, dr.Krausa, Ing.Pížla, Ing.Suhaja, Ing.Tomalu a ďalších z  XII. letného stretnutia. 2.časť obsahuje otázky a odpovede z diskusných večerov a z poradne Školy verejného zdravia včítane vzorového jedálneho lístka a v 3.časti je pokračovanie receptov zdravej výživy...

XXIII. letné stretnutie – Kúpele Nimnica     DVD 2,50 €

Kompaktný disk obsahuje v elektronickej forme farebné fotografie a videa z XXIII. letného stretnutia Školy verejného zdravia, ktoré sa uskutočnilo v auguste 2014 vKúpeľoch Nimnica. Fotografie sú vo formáte jpg. DVD obsahuje aj publikáciu Detoxikáciou ku zdraviu vo formáte pdf.

XXII. letné stretnutie – Modra, Harmónia     DVD 2,50 €

Kompaktný disk obsahuje v elektronickej forme farebné fotografie a videa z XXII. letného stretnutia Školy verejného zdravia, ktoré sa uskutočnilo v júli a auguste 2013 v Modre - Harmónii. DVD obsahuje aj fotografie a video z tohto redukčného pobytu ale aj z tohtoročných detoxikačných pobytov z Modry-Harmónie, Senca a z Vysokých Tatier. Fotografie sú vo formáte jpg. DVD obsahuje aj publikáciu Schudnime navždy! vo formáte pdf.

XXI. letné stretnutie – Modra, Harmónia     DVD 2,50 €

Kompaktný disk obsahuje v elektronickej forme farebné fotografie a videa z XXI. letného stretnutia Školy verejného zdravia, ktoré sa uskutočnilo v auguste 2012 v Modre, Harmónii. DVD obsahuje aj fotografie a video z detoxikačných pobytov z Modry, Harmónie, Piešťan, Senca a z Nízkych Tatier. Fotografie sú vo formáte jpg. DVD obsahuje aj publikáciu Potrava, pohyb, psychika vo formáte pdf.


XX. letné stretnutie – Kúpele Nimnica     DVD 2,50 €

Kompaktný disk obsahuje v elektronickej forme farebné fotografie a videa z XX. letného stretnutia Školy verejného zdravia, ktoré sa uskutočnilo v auguste 2011 v v Kúpeloch Nimnica. DVD obsahuje aj fotografie z detoxikačných pobytov z Modry-Harmónie, Senca, Nimnice a z Nízkych Tatier. Fotografie sú vo formáte jpg. DVD obsahuje aj publikáciu Obezita vo formáte pdf.


XIX. letné stretnutie – Kúpele Nimnica    DVD 2,50 €

Kompaktný disk obsahuje v elektronickej forme farebné fotografie a videa z XIX. letného stretnutia Školy verejného zdravia, ktoré sa uskutočnilo v auguste 2010 v v Kúpeloch Nimnica. DVD obsahuje aj fotografie a videa z detoxikačných pobytov z Modry-Harmónie, Senca, Nimnice, Piešťan a z Nízkych Tatier. Fotografie sú vo formáte jpg. DVD obsahuje aj publikáciu Výživou proti rakovine vo formáte pdf.

XVIII. letné stretnutie – Modra-Harmónia    CD 2,50 €

Kompaktný disk obsahuje v elektronickej forme farebné fotografie z XVIII. letného stretnutia Školy verejného zdravia, ktoré sa uskutočnilo v auguste 2009 v Modre-Harmónii. CD obsahuje aj fotografie z detoxikačných pobytov z Modry-Harmónie a z Nízkych Tatier. Fotografie sú vo formáte jpg. CD obsahuje aj publikáciu Detoxikácia vo formáte pdf.

XVII. letné stretnutie – Drienica    CD 2,50 €

Kompaktný disk obsahuje v elektronickej forme vyše 500 farebných fotografií zo XVII. letného stretnutia Školy verejného zdravia, ktoré sa uskutočnilo v júli a auguste 2008 v Drienici. CD obsahuje aj fotografie z detoxikačných pobytov z Modry-Harmónie. Fotografie sú vo formáte jpg. CD obsahuje aj publikáciu Detoxikácia - cesta ku zdraviu vo formáte pdf.


XVI. letné stretnutie – Kúpele Nimnica    CD 2,50 €

Kompaktný disk obsahuje v elektronickej forme vyše 600 farebných fotografií zo XVI. letného stretnutia Školy verejného zdravia, ktoré sa uskutočnilo v júli a auguste 2007 v Kúpeľoch Nimnica. Fotografie sú vo formáte jpg. CD obsahuje aj publikáciu Naše kĺby, naše kosti vo formáte pdf.


XV. letné stretnutie – Drienica    CD 2,50 €

Kompaktný disk obsahuje v elektronickej forme vyše 400 farebných fotografií z XV. letného stretnutia Školy verejného zdravia, ktoré sa uskutočnilo v júli a auguste 2006 v Drienici na východnom Slovensku. Fotografie sú vo formáte jpg. CD obsahuje aj publikáciu Voľné radikály a antioxidanty - hrozba a ochrana vo formáte pdf.


XIV. letné stretnutie – Nimnica    CD 2,50 €

Kompaktný disk obsahuje v elektronickej forme 666 farebných fotografií zo XIV.letného stretnutia Školy verejného zdravia z augusta 2005, ktoré sa uskutočnilo v Kúpeloch Nimnica. Na disku sa nachádzajú aj odborné prednášky na tému: Energia - základ života z tohto stretnutia. Fotografie sú vo formáte jpg, k prehliadaniu prednášok na CD odporúčame software Acrobat Reader.


XIII. letné stretnutie – Svit    CD 2,50 €

Kompaktný disk obsahuje v elektronickej forme 200 farebných fotografií z XIII.letného stretnutia Školy verejného zdravia z augusta 2004, ktoré sa uskutočnilo vo Svite. Na disku sa nachádzajú aj odborné prednášky na tému: Ako a prečo starneme z tohto stretnutia. Fotografie sú vo formáte jpg, zborník prednášok vo formáte pdf.

XII. letné stretnutie – Modra-Harmónia    CD 2,50 €

Kompaktný disk obsahuje v elektronickej forme 60 farebných fotografií z XII.letného stretnutia Školy verejného zdravia z augusta 2003, ktoré sa uskutočnilo v Modre-Harmónii. Na disku sa nachádzajú aj odborné prednášky vo formáte pdf na tému: Aká bude cena zdravia z tohto stretnutia. Fotografie sú vo formáte jpg.

 

Publikácie budeme zasielať až do vyčerpania zásob doporučene až po úhrade.
Po objednaní publikácií (prostredníctvom záväznej objednávky na tejto stránke, alebo mailom, prípadne listom) Vám oznámime výšku úhrady (ceny publikácií + poštovné a balné 1,80 - 2,50 €). Po úhrade Vám objednané publikácie zašleme spravidla do týždňa, najneskôr do 3 týždňov doporučene. Neuhrádzajte prosím platbu pred objednávkou.
Adresa pre zaslanie záväznej objednávky poštou: Škola verejného zdravia, Chalupkova 24, 903 01 Senec. Publikácie si môžete objednať aj prostredníctvom e-mailu na adrese: svz@szm.sk
.Záväzná objednávka


Váš e-mail: 

Záväzne si objednávam nasledovné publikácie (doplńte prosím počet kusov):

Objednané publikácie zaielame až po zaplatení. Na základe tejto záväznej objednávky Vám zašleme pokyny k úhrade. Po platbe Vám zašleme objednané publikácie spravidla do týždňa, najneskôr do 3 týždňov doporučene.

Vyplnením tejto záväznej prihlášky dávam súhlas na spracovanie osobných údajov v nej uvedených.hore
Zmeny životného štýlu a stravovania odporúčame len pod dohľadom ošetrujúceho lekára. Tieto stránky sú určené len pre súkromnú potrebu. Každé iné použitie materiálov nachádzajúcich sa na týchto stránkach je bez súhlasu prevádzkovateľa zakázané.