Škola verejného zdravia, Chalupkova 24, 903 01, Senec, www.skolaverejnehozdravia.sk                         AUDIO
 
   
   Úvod
   Liečení pacienti
   Pani Eva III.
   Pán Pavol
   Pán Anton
   Pani Gea
   Pán Rado
   Pani Renáta
   Pani Viktória
   Pani Blažena
   Pani Iveta
   Pani Soňa II.
   Pán Jozef
   Pani Katarína
   Pani Soňa
   Pani Ľubica
   Pani Adriana
   Pani Oľga
   Pani Alena
   Pani Viera
   Pán Ľubomír
   Pani Eva II.
   Pani Mária IV.
   Pani Jitka
   Pani Zuzana a Erika
   Pani Božena
   Pán Giulio
   Pani Mária III.
   Pani Dana
   Pani Mária
   Pani Eva
   Pani Maruška
   Pán Vladimír
   Pán Roman
   Pani Ľuba
   Ďalšie príbehy
   Kontakt
posledná zmena
1.1.2015

Liečení pacienti

 

Pán Ľubomír

 

    Pán Ľubomír nám po detoxikačnom pobyte povedal:

    "Včera som položil pani doktorke Fulovej otázku: „Ako sa dá zjesť štangla salámy?“ Ak neviete, tak odpoveď je veľmi jednoduchá: „Štangla salámy sa dá zjesť po kolieskach“. Hovorím to preto, lebo ja som na detoxe dr.Fulovej už štvrtý krát. Po dnešnom rannom meraní pred odchodom som dosiahol výsledky, ktoré ma naozaj potešili, môj metabolicky vek sa zlepšil o 11 rokov a visceriálny tuk klesol o dva stupne.

    Keď som sa pred časom rozprával s naším horolezcom Petrom Hámorom, pýtal so sa ho pred odchodom do Himaláji, aká dlhá aklimatizácia ho čaká pred výstupom na ďalšiu osemtisícovku, povedal: „Žiadna, pretože existuje čosi ako pamäť buniek.“ A tak si to dávam do súvisu aj s týmto detoxom, som tu už 4.krát, tie výsledky sú z pobytu na pobyt lepšie a akcelerácia vyššia a vyššia. Myslím si, že bunky nášho organizmu si spomenú na to dobré čo v rámci detoxu zažili, je to úžasné odľahčenie a ozdravenie celého organizmu. Pozor však, pamäť buniek zrejme funguje aj opačne. Keď nemáme správne stravovacie návyky, spôsob a štýl stravovania, môže nastať aj opačný efekt.

    Som rád, že som tu bol a som presvedčený, že sem prídem opäť, určite minimálne 2-krát do roka. Vrele to odporúčam všetkým, ktorí sa chcú cítiť lepšie a zdravšie.

    Na tento detoxe som prišiel aj s mojim susedom, ktorý má 31 rokov, visceriálny tuk 5, žiadnu nadváhu. Napriek tomu prišiel a sprvoti bol skeptický, pýtal sa, čo tu vlastne hľadám? V tejto súvislosti by som spomenul to, čo mi povedal jeden môj kamarát, pomerne známy gastroenterológ Miloš Bubán, že neexistuje zdravý človek ale iba zle vyšetrený pacient. Myslím, že je to svätá pravda. Také niečo ako je tento detoxikačný ozdravovací pobyt, vyčistenie potrubí potrebuje človek v akomkoľvek veku, nech žije akýmkoľvek životným štýlom, hoci nemá nadváhu a žiadne viditeľné príznaky nejakého ochorenia. Jednoducho si myslím, že detox tak ako to bolo zvykom v starých kultúrach, by mal byť súčasťou nášho životného štýlu. Určite je to súčasť prevencie, je to preventívna liečba ešte predtým ako nám niečo zistia a môže byť neskoro."

 

     Niektoré fotografie z detoxikačného pobytu pána Ľubomíra si môžete pozrieť na:

http://svz.szm.sk/svz28l.htm

a tiež z predchádzajúceho tohtoročného pobytu na:

http://svz.szm.sk/svz28e.htm

 

 

 

 

 

 

 

 

späť

Zmeny životného štýlu a stravovania odporúčame len pod dohľadom ošetrujúceho lekára. Tieto stránky sú určené len pre súkromnú potrebu. Každé iné použitie materiálov nachádzajúcich sa na týchto stránkach je bez súhlasu prevádzkovateľa zakázané.