Škola verejného zdravia, Chalupkova 24, 903 01, Senec, www.skolaverejnehozdravia.sk                         AUDIO
 
   
   Úvod
   Liečení pacienti
   Pani Eva III.
   Pán Pavol
   Pán Anton
   Pani Gea
   Pán Rado
   Pani Renáta
   Pani Viktória
   Pani Blažena
   Pani Iveta
   Pani Soňa II.
   Pán Jozef
   Pani Katarína
   Pani Soňa
   Pani Ľubica
   Pani Adriana
   Pani Oľga
   Pani Alena
   Pani Viera
   Pán Ľubomír
   Pani Eva II.
   Pani Mária IV.
   Pani Jitka
   Pani Zuzana a Erika
   Pani Božena
   Pán Giulio
   Pani Mária III.
   Pani Dana
   Pani Mária
   Pani Eva
   Pani Maruška
   Pán Vladimír
   Pán Roman
   Pani Ľuba
   Ďalšie príbehy
   Kontakt
posledná zmena
1.5.2017

Liečení pacienti

 

Pán Jozef

 

Pán Jozef nám po skončení pobytu v Senci povedal:

"Dobrý deň, zdravím všetkých odvážlivcov, ktorí prišli na detoxikačný pobyt. Veľmi dlho som sa zdráhal absolvovať tento pobyt, veď čo môžem na takomto pobyte získať? Nakoniec som povolil a ako štvrtý člen mojej rodiny som sa začal zúčastňovať detoxikačných pobytov. Moja skúsenosť je 4 ročná. Z roka na rok sem prichádzam s väčšou radosťou a som rád, že u pani doktorky Fulovej dokážeme prežiť krásny týždeň v peknom prostredí, že strávime v tomto pôstnom týždni pekné chvíle po stránke telesnej i duševnej. Dnes sú 2 týždne pred Veľkou nocou, urobili sme niečo dobré aj v duchovnej oblasti, naštartovalo nás to na dobrú jarnú náladu. Pri prechádzkach v prírode vidíme ako sa príroda začína prebúdzať, zo dňa na deň je les zelenší a zelenší. Aj to v nás prebúdza vôľu stať sa lepšími, vytvoriť si predpoklady pre zdravší život. Na vysvedčení, ktoré sme dnes dostali po výstupnom meraní som mal metabolický vek o 8 rokov nižší, tukové hodnoty sa mi znížili a svalová hmota zlepšila a to i napriek tomu, že dnes je 1.apríl.

Všetkým držím palce a odporúčam to celým vaším rodinám. My už dlhšie chodíme celá rodina a potom dokážeme dobre zvládnuť aj bežný život v domácnosti, nemusíme riešiť kuchyňu dvojakým metrom, tiež sa navzájom posilňujeme a dopĺňame. Prajem vám, aby ste aj vy dokázali dostať sem svojich najbližších, pretože potom budete ten pocit prežívať ešte viac a intenzívnejšie."

Niektoré fotografie z kurzu pána Jozefa si môžete pozrieť na:

 

http://skolaverejnehozdravia/svz34b.htm

 

 

 

 

 

 

 

 

späť

Zmeny životného štýlu a stravovania odporúčame len pod dohľadom ošetrujúceho lekára. Tieto stránky sú určené len pre súkromnú potrebu. Každé iné použitie materiálov nachádzajúcich sa na týchto stránkach je bez súhlasu prevádzkovateľa zakázané.