Škola verejného zdravia, Chalupkova 24, 903 01, Senec, www.skolaverejnehozdravia.sk                         AUDIO
 
   
   Úvod
   Liečení pacienti
   Pani Eva III.
   Pán Pavol
   Pán Anton
   Pani Gea
   Pán Rado
   Pani Renáta
   Pani Viktória
   Pani Blažena
   Pani Iveta
   Pani Soňa II.
   Pán Jozef
   Pani Katarína
   Pani Soňa
   Pani Ľubica
   Pani Adriana
   Pani Oľga
   Pani Alena
   Pani Viera
   Pán Ľubomír
   Pani Eva II.
   Pani Mária IV.
   Pani Jitka
   Pani Zuzana a Erika
   Pani Božena
   Pán Giulio
   Pani Mária III.
   Pani Dana
   Pani Mária
   Pani Eva
   Pani Maruška
   Pán Vladimír
   Pán Roman
   Pani Ľuba
   Ďalšie príbehy
   Kontakt
posledná zmena
1.6.2016

Liečení pacienti

 

Pani Soňa

 

Pani Soňa nám po skončení pobytu v Senci napísala:

"Pozdravujem všetkých účastníkov detoxikačných kurzov a som veľmi rada, že sa Vám môžem touto cestou prihovoriť. Hneď zo začiatku Vás chcem ubezpečiť, že to, že navštevujete detoxikačné kurzy bolo jedno z Vašich najlepších rozhodnutí v živote. V máji v roku 2016 som absolvovala môj v poradí už 11. detoxikačný kurz a rada by som sa s Vami podelila o moje skúsenosti a zážitky. Som veľmi rada, že na liečení v Piešťanoch som sa od pedikérky dozvedela, že jedna z jej klientok navštevuje detoxikačné kurzy MUDr. Fulovej a je s nimi veľmi spokojná. Hneď som vedela, že toto je niečo pre mňa a po návrate domov som si na internete našla webové sídlo Školy verejného zdravia.

Prakticky od mojich 40 rokov bojujem s nadváhou (mám aj zníženú funkciu štítnej žľazy) a musím sa priznať, že moja knižnica obsahuje skoro všetky knihy o chudnutí, ktoré vyšli a podobne je to aj diétami, ktoré som vyskúšala. Aj po čiastočnej strate váhy sa väčšinou dostavil jojo efekt a bola som na začiatku. Vždy som sa smiala, že počas môjho života som napísala veľa odborných kníh s tematikou internetu a tá posledná bude o mojich pokusoch a omyloch pri znižovaní nadváhy. Som typický workoholik, okrem pedagogickej a vedeckej práce na vysokej škole vlastním aj firmu a musím sa priznať, že často som zanedbávala zdravie na úkor práce. Postupne sa začali pridružovať aj zdravotné problémy (zvýšený cholesterol, zvýšená hladina cukru, problémy s kĺbami), prakticky všetky ochorenia súvisiace s nadváhou. Vedela som, že si to vyžaduje úplne zmeniť môj životný štýl a s radosťou musím konštatovať, že návod ako to robiť, som našla hneď na prvom kurze MUDr. Fulovej v Modre-Harmónii.
  
Veľmi sa mi páči celá filozofia kurzu, veľa pohybu, vynikajúce odborné prednášky, ako aj materiály, ktoré máme k dispozícii. Všetky moje váženia si odkladám a je to z kurzu na kurz lepšie. Čo je ale dôležité, úplne sa zmenil pomer tuku a svalov a cítim sa vynikajúco. Pravidelne sa podrobujem lekárskym vyšetreniam a všetky hodnoty sú v norme bez liekov na cholesterol a znižovanie hladiny cukru v krvi. Jediný liek, ktorý beriem je Eutyrox, ktorý súvisí so zníženou funkciou štítnej žľazy. Na kurzoch som spoznala veľa vynikajúcich ľudí, rozšíril sa môj okruh priateľov a kurz navštevuje už aj veľa mojich známych. Chcela by som sa aj touto cestou poďakovať pani MUDr. Fulovej a jej manželovi za nesmierne záslužnú a obetavú prácu. Na ich práci vidieť, že to robia s láskou a sme im za to všetci vďační. Dnes už viem, že cesta za zdravím začína detoxikáciou a je to dlhodobý proces. Pohyb a zdravá strava sú mi už prirodzené a teším sa na ďalšie kurzy."

Niektoré fotografie z kurzu pani Sone si môžete pozrieť na:

 

http://skolaverejnehozdravia/svz33d.htm

 

späť

Zmeny životného štýlu a stravovania odporúčame len pod dohľadom ošetrujúceho lekára. Tieto stránky sú určené len pre súkromnú potrebu. Každé iné použitie materiálov nachádzajúcich sa na týchto stránkach je bez súhlasu prevádzkovateľa zakázané.