Škola verejného zdravia, Chalupkova 24, 903 01, Senec, www.skolaverejnehozdravia.sk                         AUDIO
 
   
   Úvod
   Liečení pacienti
   Pani Eva III. 
   Pán Anton
   Pani Gea
   Pán Rado
   Pani Renáta
   Pani Viktória
   Pani Blažena
   Pani Iveta
   Pani Soňa II.
   Pán Jozef
   Pani Katarína
   Pani Soňa
   Pani Ľubica
   Pani Adriana
   Pani Oľga
   Pani Alena
   Pani Viera
   Pán Ľubomír
   Pani Eva II.
   Pani Mária IV.
   Pani Jitka
   Pani Zuzana a Erika
   Pani Božena
   Pán Giulio
   Pani Mária III.
   Pani Dana
   Pani Mária
   Pani Eva
   Pani Maruška
   Pán Vladimír
   Pán Roman
   Pani Ľuba
   Ďalšie príbehy
   Kontakt
posledná zmena
1.3.2010

Liečení pacienti

 

Pani Mária

 

       Pani Mária nám po detoxikačnom kurze napísala:

 

     "Čo ste to so mnou porobili? V priebehu 2 mesiacov mám o 18 kg menej, vo veku 56 rokov mám tlak ako školáčka (128/78/52), silné bolesti kĺbov zmizli, ráno vstávam plná energie, dobrej nálady a chuti do života. Naučili ste ma nielen denne chodiť na prechádzky, ale aj radikálne zmeniť moje predošlé stravovacie návyky (po výdatnom obede ešte 2 tatranky ku káve).
    Ale pekne po poriadku. O tom, že absolvovala detoxikačný kurz, mi len náhodou povedala moja kamoška, ale nič bližšie, kázala mi kliknúť si na webovú stránku, tam sa vraj všetko dozviem. No a ja som sa ihneď prihlásila! Čo som horšia? Nič lepšie som pre seba nemohla urobiť!!!   O detoxikácii som veľa počula a čítala aj predtým, ale nevedela som ako začať, čo robiť a hlavne ako potom pokračovať. Sama by som to nikdy nedokázala!
     Na pobyte mi to v spoločnosti rovnako zmýšľajúcich ľudí vôbec nepripadalo také ťažké, áno, mala som aj krízu, ale povedala som si: "Veď keď to vydržia ostatní, tak to musím aj ja!" Ale ako sa ukázalo, všetky ťažkosti zmizli a ja som bola pyšná sama na seba, lebo som si začala zasa pestovať aj pevnú vôľu. Spoznala som veľa úžasných ľudí a kopec užitočných vecí - ako je múdra huba, ľanové semeno, nikdy predtým som nepoužívala hrašku, cícer... Každý večer som sa tešila na Vaše prednášky, odborný a zaujímavý výklad ste vždy ešte spestrili rôznymi receptami, informáciami, milými vtipmi a postrehmi.
Neviem nájsť vhodné slová..., áno, táto strava je ZÁZRAK a pobyt by som z celého srdca dopriala každej žene. Oddýchne si tu, venuje sa sama sebe, uvedomí si, že čo je dôležité a čo nie, ukľudní sa. Opravujem sa, no dobre, doprajem to aj mužom! Odteraz som taká spokojnejšia a istejšia, lebo viem, kde v prípade potreby hľadať pomoc a preto to aj každému radím. Som vďačná osudu, že som mala možnosť Vás v živote stretnúť.
    Želám Vám veľa zdravia, šťastia a hlavne sily, aby ste mohli pomôcť čo najviac ľuďom, ktorí to potrebujú.     S úctou Mária."

 

 

 

 

 

 

späť

Zmeny životného štýlu a stravovania odporúčame len pod dohľadom ošetrujúceho lekára. Tieto stránky sú určené len pre súkromnú potrebu. Každé iné použitie materiálov nachádzajúcich sa na týchto stránkach je bez súhlasu prevádzkovateľa zakázané.