Škola verejného zdravia, Chalupkova 24, 903 01, Senec, www.skolaverejnehozdravia.sk                         AUDIO
 
   
   Úvod
   Liečení pacienti
   Pani Eva III.
   Pán Pavol
   Pán Anton
   Pani Gea
   Pán Rado
   Pani Renáta
   Pani Viktória
   Pani Blažena
   Pani Iveta
   Pani Soňa II.
   Pán Jozef
   Pani Katarína
   Pani Soňa
   Pani Ľubica
   Pani Adriana
   Pani Oľga
   Pani Alena
   Pani Viera
   Pán Ľubomír
   Pani Eva II.
   Pani Mária IV.
   Pani Jitka
   Pani Zuzana a Erika
   Pani Božena
   Pán Giulio
   Pani Mária III.
   Pani Dana
   Pani Mária
   Pani Eva
   Pani Maruška
   Pán Vladimír
   Pán Roman
   Pani Ľuba
   Ďalšie príbehy
   Kontakt
posledná zmena
1.9.2019

Liečení pacienti

 

Pán Rado

Pán Rado a pani Martina nám na kurze v Piešťanoch povedali:

 

R: Volám sa Rado, toto je Martinka, moja priateľka. O detoxikačnom kurze som počul od nej, ona ma sem priviedla, ja som bol na detoxikačnom kurze MUDr. Fulovej 3-krát, Martinka už 7-krát. Ešte pred detoxom, keď som sa dostal na 145 kg a môj doktor zdvihol ukazovák, že 145 kg je už dosť, som si uvedomil, že by som mal s tým niečo robiť. Tak som stravou znížil váhu čiastočne na 132 kg, tu sa mi to však zastavilo a už som sa nevedel dostať na nižšiu váhu. K ďalšiemu chudnutiu mi veľmi pomohli tieto pobyty u pani doktorky, kde som schudol a dnes som sa dostal na 110 kg. To ešte nie je konečná váha, ešte pôjdem ďalej, určite na detoxikačný kurz pôjdem aj na budúci rok.

M: Áno, musím povedať, že my sa poznáme už 29 mesiacov a keď som Radka spoznala, tak naozaj mal chuť niečo so sebou robiť a mne sa to páčilo. Povedala som mu o tomto spôsobe stravovania živou zdravou stravou, povedala som mu ako to tu prebieha, že je to jeden úžasný kurz, kde sa naučíme ako sa stravovať, pohybovať a starať sa o svoju psychiku. To sú tie 3 známe P, ktoré sme sa tu naučili. A on si dal povedať, chcel, tak sme tu spolu obidvaja.

R: Ja som bol veľmi prekvapený, že človek dokáže len na šťavách fungovať 7 dní a má ešte viac energie. Na prednáškach a aj v dokumentoch, ktoré sa na kurze premietali sme videli, že človek keď naozaj chce a keď sa do toho oprie, že to vydrží bez jedla a že potrebuje sa občas takýmto spôsobom vyčistiť. Predtým som tomu neveril a až na vlastnej koži som sa o pozitívnych účinkoch presvedčil a určite to každému odporúčam. Je dôležité, že človek nielen schudne ale sa zbaví aj svojho odpadu. Moja váha išla výrazne dole, je potrebné si ju teraz udržať a ísť ešte dole. Ja sám viem, že keď sa človek dostane medzi ľudí, ktorí si jedlo hojne užívajú, človek to nevydrží a spadne do toho znova. Odporúčam každému, mať spriaznenú dušu, ktorá mu pomôže, pretože ak je človek sám, musí mať veľmi silnú vôľu.

M: Nielen pevnú vôľu musí mať, ale musí prekonať aj tú lenivosť. Keď mi Radko povedal, že sa na to chce dať, tak som povedala, že mu pomôžem. Samozrejme, že si pomáham aj sama sebe, udržujem sa, snažím sa lepšie stravovať. Veľmi sa mi páči táto liečba pôstom, nie je to hladovka, pretože tu naozaj nehladujeme. Ja mám pocit, že niekedy sme najedení viac ako doma. Dôležité je čomu všetkému sa predchádza týmito šťavičkami, týmto spôsobom života. Môžeme sa zbaviť bolesti hlavy, bolesti kĺbov, kto má nábeh na cukrovku, môže sa ho zbaviť. Mne sa veľmi páčilo, keď po predchádzajúcom detoxikačnom kurze, ktorý som úspešne absolvovala, že sa ani nie tak moja váha zmenila, ale som zistila, že sa zmenili moje „slaninky“ na svaly a že sa mi znížil vnútorný tuk, že moje vnútorné orgány, ktoré boli obalené tukom sa ho zbavili. Myslím, že úbytok 2 kg tuku je dosť.

R: Tu človek doslova ozdravie, aj ten pocit je veľmi dobrý, nielen z toho, že výsledok je dobrý ale aj preto, že sa tak cíti, že má veľa energie. Ja som mával často problém s bolesťami hlavy, to ale teraz ustúpilo úplne, pomohlo mi to. So veľmi spokojný a veľmi to odporúčam.

M: A ja tiež.

 

Niektoré fotografie z kurzu pána Rada a pani Martiny si môžete pozrieť na:

http://skolaverejnehozdravia/svz36f.htm

http://skolaverejnehozdravia/svz35d.htm

 

späť

Zmeny životného štýlu a stravovania odporúčame len pod dohľadom ošetrujúceho lekára. Tieto stránky sú určené len pre súkromnú potrebu. Každé iné použitie materiálov nachádzajúcich sa na týchto stránkach je bez súhlasu prevádzkovateľa zakázané.