Tieto stránky sú optimalizované pre prehliadač Internet Explorer                 AUDIO
   Úvod
   Naši spolupracovníci
   Aktivity
   Poradňa 
   Recepty
   Liečení pacienti
   Prednášky
   Prihlášky do ŠVZ
   XIX. LS
   XX. LS
   XXII.LS
   Prihlášky na kurzy
   Prečítajte si
   Literatúra
   Archív
   Kniha návštev
   Kniha receptov
   Kontakt

 oznam
posledná zmena
15.2.2013

Program

Informácie k nástupu

Foto

 

REDUKČNÝ POBYT 2013

XXII. LETNÉ STRETNUTIE

SCHUDNIME NAVŽDY!

Modra, Harmónia, 29.7.-4.8.2013

 

     Kto z vás nemá v skrini tajný kútik s nostalgickým tajomstvom - niekoľko krásnych šiat do ktorých sa už nikdy nezmestíme? Nechať? Vyhodiť? Posúďte sami.
Zdenka vážila 13.januára 109,4 kg, 11.februára presne 100 kg, Vierka v tom istom čase vážila 123 kg, o mesiac 114 kg, Silvia schudla zo 63 kg na 58 kg, Grétka mala 77 kg, po mesiaci 70,5 kg, Lenka sa zmenila z 94,5 kg na 86,9 kg. A pokračujú ďalej. Ďalšie chudnutie už bude trochu pomalšie ale vytrvalé a navyše aj celkom príjemné. Žiadne hladovanie, ale premyslená stratégia spaľovania tukov.

    Tohtoročné letné stretnutie je určené pre tých, ktorí si chcú obliecť šaty o niekoľko čísiel menšie ako doteraz. Je zameraný na účinné odbúravanie tukových zásob, pričom svaly a kosti nám neubudnú.
Uskutoční sa v Centre ďalšieho vzdelávania Univerzity Komenského v Modre–Harmónii v tichom prostredí Malých Karpát. Krásna príroda ponúka vhodné podmienky na prechádzky a túry (Zochova chata, Veľká Homola, Kukla, Tisove skaly, Zámčisko). Počas pobytu možno navštíviť rôzne kultúrne pamiatky (Múzeum Ľ.Štúra, Pamätná izba Ľ.Štúra, Galéria I.Bizmayera), prípadne výrobu modranskej keramiky alebo ochutnávku vín.

    Ubytovanie je v 2-lôžkových izbách s WC a sprchou v Účelovom zariadení Slovenskej zdravotníckej univerzity.  Ubytovanie je aj v 2-lôžkových a 3-lôžkových izbách s WC, sprchou, s možnosťou prístelku v CĎV UK. K dispozícii je fitnes, biliard, stolný tenis, volejbal, tenisový kurt, TV, video, satelit, internet, sauna. Pre záujemcov pripravíme aj návštevu expozície na hrade Červený Kameň, návštevu modranskej Majoliky alebo prevádzky na výrobu keramiky. Mimo program sa uskutoční zájazd do kaštieľa v Dolnej Krupej a na Katarínku pri Naháči.
Informácie sú aj na: http://www.cdvuk.sk

    Počas pobytu môžu účastníci absolvovať saunu a masáže. Súčasťou starostlivosti o účastníkov budú prednášky zamerané na možnosti zdravého a racionálneho stravovania a zníženie telesnej hmotnosti. Súčasťou programu budú i skupinové a individuálne cvičenia, túry a vychádzky.
     V cene pobytu je ubytovanie, stravovanie prispôsobené téme redukčného pobytu, cvičenie, turistika, fittness, telesná analýza (meranie váhy, krvného tlaku, telesného tuku a vody, BMI,...), odborné prednášky, literatúra.
Predpokladaná cena týždňového pobytu je 189 € (podľa ubytovania)
.

    Záujemci sa môžu prihlásiť tu.

   Ďalšie informácie zašleme prihláseným účastníkom do 15.6.2013. Účastníkom, ktorí sa prihlásili mailom zašleme informácie k nástupu mailom a učastníkom, ktorí sa prihlásili poštou alebo telefonicky, zašleme informácie poštou.

    Informácie o programe nájdete po 10.7.2013 tu.

    Kontakt:
     MUDr. Mária Fulová
     Škola verejného zdravia, Chalupkova 24, 903 01 Senec

Tel. č.: 02/ 4592 4319 (pondelok, streda 20:00-21:00 hod).
Počas kurzov môžete zavolať na tel.číslo: 0917 213 627   (v pondelok a v stredu 20:30-21:30 hod.).  
   

 

Škola verejného zdravia
Chalupkova 24
903 01  Senec

 

 

späť

Zmeny životného štýlu a stravovania odporúčame len pod dohľadom ošetrujúceho lekára. Tieto stránky sú určené len pre súkromnú potrebu. Každé iné použitie materiálov nachádzajúcich sa na týchto stránkach je bez súhlasu prevádzkovateľa zakázané.